CZY BĘDZIE PLANOWANA PRZERWA W SIERPNIU??
WAKACJE 2008
mam w d.... ich braki w planie !!!wczasy wykupione jesli sie naprawde wku.... ide do pewnej pani lub pana lekarz i urlopik mam hee hee i wali mnie to.
NIE PRZEKLINAMY/ ADMIN
PRZEJD NA FORUM