| Desant z Portugalii |
| Frajerom i kozopasom mowimy NIE!!!!!!Ci ludzie nie mysla !!!!Zamiast dac pare zlotych wiecej ludziom z produkcji to oni sciagaja pastuchow z portugalii i placa im pewnie grube pieniadze!!!Przez takie akcje nasi ludzie znienawidza ich do szczetu. Oby nie doszlo do rekoczynow. Pozdrawiam |