| Desant z Portugalii |
| Nie wiem czy wy też to zauważyliście, ale ja mam wrażenie że im więcej "speców" przyjeżdża z Portugali, tym ten zakład bardziej schodzi na psy!!!!Przysyłają jakiś tłuków pancernych bez szkoły, bo tam jak ktoś skończy zawodówę to sukces i mamy teraz takie efekty!!!Brawo panie Texteira byle tak dalej, Pan to powinien wystartować w programie "Mam talent"-obracanie wszystkiego w gruz!!!!! |