| Grafiki zostały rzucone... ...przynajmniej na zmianie C |
| tak panie senatormarcin no i co z tego ze poszlo 7 osób to za mało powinna cała zmiana ić i oddac grafiki co 7 osób moze zrobic WIELKIE NIC:WIELKIE{G}:! co innego jak by poszła cała zmiana mysla o 4 brygadówce a oni w tych biórach tylko 5 dni pracuja a my jak robole gorzej jak w AUSCHWITZ-BIRKENAU!! |