Grafiki zostały rzucone...
...przynajmniej na zmianie C
tak panie senatormarcin no i co z tego ze poszlo 7 osób to za mało powinna cała zmiana iœć i oddac grafiki co 7 osób moze zrobic WIELKIE NIC:WIELKIE{G}:! co innego jak by poszła cała zmiana mysla o 4 brygadówce a oni w tych biórach tylko 5 dni pracuja a my jak robole gorzej jak w AUSCHWITZ-BIRKENAU!!


  PRZEJD NA FORUM