Grafiki zostały rzucone...
...przynajmniej na zmianie C
Tak i podobno Adrianna nagadała im ze zakład mysli o 4 brygadowce ( 4 dni robisz i wolne , 4dni robisz i wolne itd. )co jest juz totalnym nieporozumieniem. A co do grafików to jezeli mamy robic 7 nocke to dodatek powinien byc zwiekszony i to znaczaco inaczej kiepsko to widze


  PRZEJD NA FORUM