Grafiki zostały rzucone...
...przynajmniej na zmianie C
KOCHANI GRATULACJE śLEDZę WASZE POSTęBY TEż PRACOWAłAM DO NIEDAWNA NA ZMIANIE C TRZYMAM ZA WAS KCIUKI POZDRAWIAM DWIE EKIPY Z BATóW Karolinka cIEBIE TEZ PEREłKO bardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwybardzo szczęśliwy NIE DAJCIE SIę Z TYMI GRAFIKAMI taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM