Grafiki zostały rzucone...
...przynajmniej na zmianie C
KOCHANI GRATULACJE śLEDZę WASZE POSTęBY TEż PRACOWAłAM DO NIEDAWNA NA ZMIANIE C TRZYMAM ZA WAS KCIUKI POZDRAWIAM DWIE EKIPY Z BATóW Karolinka cIEBIE TEZ PEREłKO
NIE DAJCIE SIę Z TYMI GRAFIKAMI
PRZEJDŹ NA FORUM