| Grafiki zostały rzucone... ...przynajmniej na zmianie C |
| Byłoby idealnie gdyby zrobiliby to wszyscy, ale w życiu idealnie nie jest nigdy. Mam tylko pytanie czy na zmianie A i B w ogóle ktokolwiek to zrobił? Jeżeli nie to cała akcja jest bez sensu, bo do dyrekcji idzie sygnał taki załoga chce pracować z soboty na niedzielę. No bo skoro nie protestuje w żadne sposób to chce |