Bolo 100% racji!!!Problem zawsze ten sam,nie ma jednomyślności.Z drugiej strony nic dziwnego że starsze wiekowo osoby boją się stracić pracę(oczywiście w ich przekonaniu bo za takie coś z tego co wiem nie mogą zwolnić).Te osoby muszą zrozumieć że jak się nie uda znieść nocek z soboty na niedziele to chociaż można ponegocjować żeby płacili za takie grafiki więcej!!!Jestem na zmianie A.W tej sprawie nasza zmiana chyba wygląda najgorzej,strach odbiera rozum wielu osobom ,wiele osób robi to dla pieniędzy,ręce opadają Jeszcze raz TYLKO WSPÓLNA POLITYKA MIĘDZY ZMIANAMI JEDEN STANOWCZY GŁOS MOŻE NAM POMÓC!!!A co do siatkarzy super sprawa w nogę Polacy powinni się z nimi spotkać i powtórzyć Chorzów   |