| Grafiki zostały rzucone... ...przynajmniej na zmianie C |
| W końcu jedna ze zmian wzięła sprawy w swoje ręce-BRAWO!!!Mam tylko nadzieję że pozostałe zmiany postąpią identycznie w myśl idei "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego". Koleżanki i koledzy nadszedł czas aby połączyć siły, bo tylko w ten sposób będzie można osiągnąć cel i pokazać że jesteśmy w Polsce a nie w Portugalii!!! |