| Nowa siedziba kierownika ? |
| Jak wiadomo na poczatku hali powstaje dodatkowe biuro (podobno dla kierownika zmiany ale słyszałem też opcje że może to byc lokum dyrektora produkcji) i teraz moje pytanie czy ktos sie orientuje co bedzie sie miesciło w starym biurze? Aha no i jak wam sie podoba sama konstrukcja ? |