Nowa siedziba kierownika ?
Jak wiadomo na poczatku hali powstaje dodatkowe biuro (podobno dla kierownika zmiany ale słyszałem też opcje że może to byc lokum dyrektora produkcji) i teraz moje pytanie czy ktos sie orientuje co bedzie sie miesciło w starym biurze?

Aha no i jak wam sie podoba sama konstrukcja ? pan zielony



  PRZEJD NA FORUM